Młodzieżowe rozgrywki siatkówki plażowej – woj. lubelskie

Komunikaty Wydziału Siatkówki Plażowej

Po uwzględnieniu harmonogramu egzaminów CKE, terminu wyborów prezydenckich, terminarza PZPS oraz wstępnej liczby zespołów zgłoszonych w poszczególnych kategoriach rozgrywek – Wydział Siatkówki Plażowej w porozumieniu z Biurem WZPS ustalił terminarz zawodów młodzieżowych.

W załączeniu znajdziecie państwo szczegółowe zasady organizacji zawodów oraz niezbędne dokumenty. W związku z obowiązywaniem stanu epidemii, chcąc uniknąć zgrupowania większej liczby osób na małej przestrzeni – wprowadzamy wstępną zdalną odprawę techniczną przed zawodami (pozwoli to skrócić poranne oczekiwanie na rozpoczęcie zawodów w grupie osób), tzn. weryfikacja dokumentów zostanie dokonana z wyprzedzeniem przez biuro WZPS – szczegółowe informacje i zasady znajdą Państwo w załączeniu (w tym celu wprowadzamy także formularz zgłoszenia zespołów – w załączeniu).

Terminy zawodów:
– 20 czerwca (sb) – młodziczki i juniorki (Lublin) i juniorzy (Międzyrzec Podlaski),
– 21 czerwca (nd) – młodzicy (Lublin),
– 24 czerwca (śr) – kadetki (Lublin) – przy liczbie zespołów większej niż 24 – turniej dwudniowy (24-25.06.), przy czym na drugi dzień turnieju zostaje 8 zespołów,
– 27 czerwca (sb) – kadeci (Międzyrzec Podlaski).

Wprowadzamy również pewne zalecenia i wytyczne dot. stanu epidemii w zakresie sposobu organizacji i przeprowadzenia zawodów. Jednym z tych elementów jest wprowadzenie formularzy oceny medycznej. Jest to działanie profilaktyczne i prewencyjne mające na celu ograniczenie ryzyka transmisji wirusa SARS-Cov-2 na obiektach sportowych. Prosimy o zrozumienie i wyrozumiałość oraz podejście do tego zagadnienia w duchu odpowiedzialności społecznej.