Rejestracja drużyn oraz zawodniczek i zawodników na Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport

Komunikaty Wydziału Minisiatkówki
W załączeniu publikujemy niezbędne informacje dotyczące rejestracji drużyn, zawodniczek i zawodników na Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport. Przypominamy, że turniej zostanie rozegrany 24-26 czerwca 2019 roku w Hali Widowiskowej MOSiR Zabrze.
W załączeniu znajdują się wszystkie niezbędne dokumenty.
System rejestracji drużyn przez WZPS jest dostępny poprzez strony internetowe: https://kindersport.szps.pl/rejestracja/ oraz https://pzps-rejestracja.pl/minisiatkowka
Szanowni Trenerzy pamiętajcie, że uzupełnianie zgłoszeń w systemie https://kindersport.szps.pl/rejestracja/ będzie możliwe dopiero po rejestracji zespołów przez WZPS. Bardzo proszę mieć również na uwadze, że na jeden adres e-mail trenera można zarejestrować jedynie jedną drużynę analogicznie do ubiegłych edycji.
W przypadku rejestracji trenerów przez WZPS, którzy mają konto w systemie kindersport.szps.pl/rejestracja/ należy podczas rejestracji drużyny przez WZPS wprowadzić jedynie adres e-mail (proszę ominąć pola: imię i nazwisko).
Załączniki znajdziecie Państwo również na stronach internetowych:
https://www.minisiatkowka.pl
https://www.pzps.pl
https://kindersport.szps.pl
Zachęcamy również do odwiedzania oficjalnej Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport https://www.minisiatkowka.pl