One Day More 4 Volleyball

Informacje

Polski Związek Piłki Siatkowej zaprasza wszystkich sympatyków siatkówki do udziału w akcji Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV) – “One Day More 4 Volleyball” (Jeden dzień Więcej dla Siatkówki).

W wyjątkowym pod względem sportowym roku 2016, w którym świętujemy Igrzyska Olimpijskie, ponownie będzimy gościć w naszym kraju finały Ligi Światowej oraz przygotowujemy się do przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Polsce, Polski Związej Piłki Siatkowej zaprasza serdecznie do udziału w akcji Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV) – „One Day More 4 Volleyball” („Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki”), by jak najszerzej promować naszą dyscyplinę jako sport dla każdego.

Akcja polega na zorganizowaniu w całej Europie jak największej ilości meczów siatkówki w tym szczególnym, bo przeżywanym tylko raz na cztery lata dniu 29 lutego.

„Mamy nadzieję ustanowić rekord w liczbie meczów siatkarskich rozegranych w Europie jednego dnia oraz eksponować siatkówkę jako pierwszą międzynarodową dyscyplinę sportu, która podjęła takie wyzwanie” – pisał w informującym o inicjatywie liście Prezydent CEV Aleksandar Boričić. Akcja ta ma pokazać piłkę siatkową jako „sport dla absolutnie każdego, niezależnie od możliwości fizycznych, technicznych umiejętności, wieku”.

Polski Związek Piłki Siatkowej zaprasza wszystkich chętnych do zorganizowania i uwiecznienia na zdjęciach i/lub wideo jednosetowych meczów (do 29 punktów, 6 na 6 zawodników) na wszystkich poziomach zaawansowania zawodników, w dowolnych grupach wiekowych. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Wszelkie pytania można również kierować na adres: zgloszenia@pzps.pl Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w akcji! Wszyscy uczestnicy akcji “OneDayMore4Volleyball” otrzymają pamiątkowe dyplomy! Rok 2016 ma o jeden dzień więcej. Spędźmy go z siatkówką. #OneDayMore4Volleyball